Používaním stránok mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Recepty

DezertyVianoce

Orechové medovníčky

Orechové medovníčky
Vianoce

Sú výborné a mäkučké. My sme si ich vytuningovali tak, že sme ich zlepili s ríbezľovým džemom, ale inak sú dobré aj samotné. Na vianočný, ale aj úplne bežný stôl.

Bravčové mäsoHydina

Živánska

Živánska
klasika

Toto jedlo najčastejšie varí môj drahý. Je presne podľa jeho vkusu - rýchle, jednoduché, nezašpiní veľa riadu a hlavne - je to mäso.

Dezerty

Najjednoduchší koláč

Najjednoduchší koláč

Neverila som, ale funguje to! Za hodinku je koláč hotový a návšteva ho bude do neba chváliť.

Ryby

Rybičková nátierka

Rybičková nátierka
bez lepkuklasika

Myslíte si, že na takéto "jedlo" netreba recept? Možno, ak robíte stále tú svoju verziu. My sme sa zahrali na psíčka a mačičku a k sardinkám sme pridali všetko možné. Výsledok? Veľmi zaujímavý a prudko jediteľný.

Polievky

Francúzska cibuľová

Francúzska cibuľová

A tak sme si povedali, že by to chcelo niečo teplé do žalúdka. V skrini kopec cibule, víno u nás nechýba nikdy a tak nebolo čo riešiť. Francúzska cibuľačka je jednoduchá, voňavá a chutí skvelo!

Polievky

Minestrone

Minestrone

Nie som veľmi na polievky a môj drahý tiež nie. Máme zopár obľúbených a tie striedame. Jednou z nich je minestrone. Chutná, zdravá, sýta, talianska a hlavne – rýchlo hotová, čo je u nás dosť rozhodujúce. Najlepšie je, že sa dá urobiť na viacero spôsobov.

« predošlá strana | 1 .. 45 46 47 48 49 | ďalšia strana »

Recepty

 

O mne

Blog môžeš sa vydávať

V živote sú dôležitejšie otázky ako čo budem dnes variť alebo čo urobím s tonou tekvice, to uznávam. S tými vám však asi nepomôžem. :) Zato receptov a tipov tu nájdete požehnane a každý je odskúšaný na mojej rodine alebo priateľoch. Verím, že budú fungovať aj u vás doma, či už pôjde o osvedčenú klasiku, zaslúžený dezert alebo zdravú špecialitku zo surovín, ktoré možno bežne nejedávate.

Vitajte a cíťte sa tu dobre!

podpis

Odber noviniek

Bude sa vám páčiť

 
 
 

© 2013 - 2018 mozessavydavat.sk | kontakt | mapa webu | partneri | rss

tvorba web stránok bohacek.sk

Jednoduché a rýchle recepty