Používaním stránok mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

facebook 

Raňajky

Raňajky

Ovsená kaša s ovocím

Ovsená kaša s ovocím

Urobila som pokus a namiesto praženice, hemendexu či zapekaných panini (troje naj raňajky môjho chlapa) som uvarila ovsenú kašu. Reku trochu vlákniny nezaškodí. Výsledok - zjedol ju s chuťou (len som trochu neodhadla pomer množstvo a sýtosť kaše), takže odteraz zaraďujem do menu. :)

ChuťovkyRaňajky

Bleskové zapekané chlebíky

Bleskové zapekané chlebíky

Takéto raňajky do postele určite potešia vašu polovičku. Tak, ako potešili tú moju. ;) Kombinácia chrumkavého chlebíka, údeného syra a horko-sladkých brusníc je jednoducho neodolateľná!

NápojeRaňajky

Banánovo-mangové smoothie

Banánovo-mangové smoothie

Zmixované raňajky v pohári, ktoré vám dodajú energiu pred športovým výkonom. Alebo len tak, pred ťažkým dňom v práci. :)

ChuťovkyRaňajky

Mrkvovo-cesnaková nátierka s avokádom

Mrkvovo-cesnaková nátierka s avokádom

Zbožňujem mrkvovú nátierku, do ktorej ide okrem mrkvy aj kopec syra, majonéza a cesnak. Minule som sa pokúsila nájsť jej zdravšiu alternatívu. Vznikla zaujímavá kombinácia, a vôbec nie zlá. :)

ChuťovkyRaňajky

Nivová nátierka s pórom

Nivová nátierka s pórom

V záhradke sa nám urodilo hrozne veľa póru. Keď dochádza fantázia, čo s ním, skúste ho dať do jedál, kde obvykle používate mladú cibuľku. Má síce trošku inú chuť, ale spravidla sa tým nedá nič pokaziť. Napríklad v tejto jednoduchej nátierke je super. :)

ChuťovkyRaňajky

Anglické toasty

Anglické toasty

Dnes ráno ma okrem slnečných lúčov zobudila aj vôňa z kuchyne. Miláčik sa činil a urobil vynikajúce raňajky. A ešte aké originálne! Môj názor je taký, že s láskou pripravené raňajky, len tak vo všedný deň, sú stokrát lepšie ako ruže na Valentína. A nemusia byť ani do postele. :)

ChuťovkyRaňajky

Bryndzová nátierka s medvedím cesnakom

Bryndzová nátierka s medvedím cesnakom

Po našich posledných potulkoch za medvedím cesnakom nám v mrazničke pribudol poriadny balík zelených listov. Vždy z nich len trochu odoberiem, obarím v sitku horúcou vodou a môžem používať. Bryndzová nátierka dostala vďaka tejto surovine celkom nový rozmer. A ešte aký!

DezertyRaňajky

Americké lievance

Americké lievance

Ako vraví šéfkuchár bez čapice Jamie Oliver, tieto lievance sú perfektné - nádherne nadýchané a hrubé. Preto ich môžete zjesť plný tanier a stále vládzete. A podľa jeho receptu sme si robili sladké víkendové raňajky.

ChuťovkyRaňajky

Slané vajíčkové poháriky

Slané vajíčkové poháriky

Kvety na MDŽ sú super, ale také raňajky do postele potešia ešte viac. Ja som asi poslúchala, lebo som dostala oboje. :)

ChuťovkyRaňajky

Jarná tvarohová nátierka

Jarná tvarohová nátierka

Káva, čerstvé chrumkavé pečivo, nakrájaná zelenina od výmyslu sveta a k tomu hojná dávka tejto tvarohovej nátierky. Aj takto u nás zvyknú vyzerať sobotňajšie raňajky. Necháte sa inšpirovať?

« predošlá strana | 1 2 3 4 | ďalšia strana »

Recepty

 

môžešsavydávať.sk na facebooku

...a instagrame

 
© 2013 - 2017 mozessavydavat.sk | tvorba web stránok bohacek.sk
o webe
mapa webu
partneri
rss
instagram
facebook
google+
pinterest
twitter
kontakt