Používaním stránok mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

facebook 

Ryby

CestovinyRyby

Tagliatelle s cuketovou omáčkou a lososom

Tagliatelle s cuketovou omáčkou a lososom

Dokonalá svieža letná kombinácia, ktorá vás presvedčí o tom, že cestoviny nemusia byť len z núdze cnosť, keď treba rýchlo naplniť bruchá. Toto a pohár bieleho si prosím večerať každý deň na terase pri západe slnka! ;)

cestoviny, ryby |
(2.86 / 5, 85 hlasov)
Ryby

Smotanový losos na bylinkách s baby zeleninou

Smotanový losos na bylinkách s baby zeleninou

Opäť jeden tip na rýchly letný obed - jedno z mojich najobľúbenejších jedál. Takto upravený losos je neskutočne lahodný a mrkva s hráškom ako príloha zasýtia tak, že netreba nič iné. Maximálne trochu nových zemiačikov s vňaťkou. :)

ryby |
(3.25 / 5, 185 hlasov)
RybyVianoce

Pstruh na masle, bylinkách a cesnaku

Pstruh na masle, bylinkách a cesnaku

Milujem kapra, ale keďže sme zatiaľ stále len dvaja, praktickejšia na Štedrý večer je ryba, ktorú môžeme hneď spotrebovať. Takže sme si dali pstruhy a k tomu obligátny majonézový zemiakový šalát odľahčený kyslou smotanou. Náhodou to k sebe išlo úplne parádne. :)

ryby, vianoce |
(2.98 / 5, 194 hlasov)
RybyŠaláty

Šalát z quinoy s lososom a cuketou

Šalát z quinoy s lososom a cuketou
bez lepkubez mlieka

Len zopár ingrediencií, ktoré však spolu dokonale ladia. Navyše z tohto šalátu sa zaručene najete a konzumovať ho môžete teplý aj studený. U nás odteraz patrí medzi obľúbené. :)

ryby, šaláty |
(3.02 / 5, 269 hlasov)
Ryby

Marinovaný losos na rozmaríne

Marinovaný losos na rozmaríne

Včera večer sme mali s kamošmi veľkú grilovačku. Boli šalátiky, grilované zelenina, ale hlavne mäso vo všetkých podobách. Dnes by to chcelo niečo ľahšie, a tak je nedeľný obed v znamení lososa a grilovanej zeleniny. Tentoraz sme vyskúšali sladkú marinádu a zužitkovali sme aj rozmarín z našej balkónovej záhradky. Inak, my sme ho síce robili v rúre, ale určite by bol skvelý aj na grile. :)

ryby |
(2.78 / 5, 258 hlasov)
ChuťovkyRybyRaňajky

Nátierka z pečeného lososa

Nátierka z pečeného lososa

Ostal vám z obeda kúsok upečeného lososa, alebo len máte chuť na trochu inú nátierku? Vyskúšajte túto. Prvenstvo bryndzovej je v našej domácnosti vážne ohrozené! ;)

chuťovky, ryby, raňajky |
(2.84 / 5, 291 hlasov)
Ryby

Losos so smotanovým špenátom

Losos so smotanovým špenátom

Takto pripravený losos je najlepší na svete a keď k nemu pridáte to ostatné, dostanete veľmi výživný, chutný a ešte aj farebný obed. Ach, škoda že už nie je. :/

ryby |
(2.68 / 5, 280 hlasov)
CestovinyRybyŠaláty

Cestovinový šalát s tuniakom

Cestovinový šalát s tuniakom

Na chatu alebo párty s kamošmi ako stvorený. Pre veľký úspech som ho robila dvakrát a určite nie naposledy. :) Samozrejme, tí, čo sa nekamarátia s tuniakom ho neocenia, ale pre nich môžete urobiť inú verziu. Napríklad s kuracím mäsom a jablkom alebo brokolicou, vajíčkom a syrom...

cestoviny, ryby, šaláty |
(2.75 / 5, 259 hlasov)
Ryby

Hejk na bylinkách a cesnaku

Hejk na bylinkách a cesnaku

Dvaja mladí ľudia, ktorí spolu žijú, nemusia v nedeľu na obed vysmážať šnicle ani piecť kura. Pokojne si môžu urobiť takúto rybičku, hlavne v lete je to super zmena. No čo vám poviem, pochutili sme si. :)

ryby |
(2.67 / 5, 299 hlasov)
CestovinyRyby

Lososové špagety s hráškom a špargľou

Lososové špagety s hráškom a špargľou

Toto je jedno z tých jedál, ktoré sa dá jesť teplé, ale aj s izbovou teplotou. Navyše ho pohodlne zjete vidličkou z plastovej nádoby, čiže si ho môžete pokojne vziať do práce a zjesť hoci aj za počítačom. Samozrejme, len keď vám horia termíny, inak treba zachovať kultúru stolovania! :)

cestoviny, ryby |
(2.87 / 5, 285 hlasov)
« predošlá | 1 2 | ďalšia »

Recepty

 

môžešsavydávať.sk na facebooku

...a instagrame

 
© 2013 - 2017 mozessavydavat.sk | design bohacek.sk
o webe
mapa webu
partneri
rss
instagram
facebook
google+
pinterest
twitter
kontakt