Používaním stránok mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Už nie sme dvaja

V posledných dňoch sa toho v našej domácnosti dosť veľa zmenilo. Hlavne príprava jedla nadobudla úplne nový rozmer.

Už nie sme dvaja

Už nepochybujem o tom, že som najlepšia kuchárka na svete - a nemusím pre to urobiť nič, len vytiahnuť prsník. Našej dvadsaťdňovej dcérke veľmi chutí, neklamným znamením sú blažené zvuky, ktoré pri jedení vydáva a vďačné odgrgnutie na záver. Celkom ako Japonci. :)

Takže už viete, že sme doma traja, nie dvaja, ale pri receptoch pre dvoch ešte dosť dlho zostaneme. S príkrmami a kašičkami vás zaťažovať nebudeme, zato v nasledujúcom období sa tešte na chute dojčiacej mamičky, ktorá zje všetko, čo nezje ju. Hlavne nech je tam veľa cukru a masla! :) Zatiaľ si užívame aj pomoc a pozornosť našich mám, lebo napríklad taká domáca slepačia polievka, ktorú nemusíte variť, je výborná vec. Ale minimálne kvôli môjmu drahému sa budem snažiť variť aj "normálne" jedlá, aspoň sčasti tak, ako doteraz. Stále ma to totiž baví. Keď dieťa zaspí, cez deň najčastejšie v obývačko-kuchyni, zašijem sa s ručným šľahačom do kúpeľne, aby som ho nerušila, a relaxujem.

Verím, že nám ostanete verní aj počas tohto hektického, nestíhačného, nevyspatého, ale nádherného obdobia. Držte palce!

23. 3. 2016 20:43 | Niečo o nás

Komentáre

Pridať komentár
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva
Čo prechádza cez žalúdok?
Pridaj komentár  

Podeľte sa s nami o váš názor!

Články

O mne

Blog môžeš sa vydávať

V živote sú dôležitejšie otázky ako čo budem dnes variť, to uznávam. S tými vám však asi nepomôžem. :) Zato receptov a tipov tu nájdete požehnane a každý je odskúšaný na mojej rodine alebo priateľoch. Verím, že budú fungovať aj u vás doma, či už pôjde o osvedčenú klasiku, zaslúžený dezert alebo zdravú špecialitku zo surovín, ktoré možno bežne nejedávate.

Vitajte a cíťte sa tu dobre!

podpis

Bude sa vám páčiť

 
 
 

© 2013 - 2019 mozessavydavat.sk | kontakt | mapa webu | partneri | spolupráca | rss

tvorba web stránok bohacek.sk

Jednoduché a rýchle recepty