Používaním stránok mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Ako som prvýkrát varila pred kamerou

No varila... skôr piekla a zdobila. Ale bolo to super (a verím, že nie naposledy). Možno ste moje videorecepty zachytili na Facebooku alebo Instagrame, no ak nie, nájdete ich v tomto článku. :)

Ako som prvýkrát varila pred kamerou

Ak nerátam naše svadobné video a nejaké zábery do regionálnej TV v detstve, kameru som zblízka nikdy poriadne nevidela. Som skrátka ten typ, ktorý radšej píše, ako rozpráva. Ale keď ma Lucia z novučičkého portálu pre maminy www.deti.sk oslovila, či by sme nenatočili nejaké veľkonočné recepty do ich rubriky, povedala som si, teraz alebo nikdy.

Priznám sa, lákala ma aj vidina celého dňa stráveného v úplne inom prostredí, bez toho, aby som riešila papanie, spinkanie, ihrisko a iné záležitosti ženy na materskej. Nakoniec bol z toho veľmi príjemný deň v spoločnosti skvelého tímu redakcie deti.sk. Navyše zo mňa urobili človeka a ešte to aj celé nafotili. :))

Dream team - kameraman Martin & produkčná Veronika

 

Oba recepty sú síce ladené veľkonočne, ale urobiť ich môžete kedykoľvek, ak zmeníte zdobenie. Túto kokosovo-mrkvovú tortu už mám na blogu dávnejšie, teraz som ju len refreshla a pridala zdobenie limetovou kôrou a čokoládovými vajíčkami. 

Ukladanie vajíčok mi celkom ide...

A torta je hotová!

Ak si ju chcete upiecť, tu je spomínané video.

A tu odkaz na celý článok, aj s receptom. ;)

 

Druhý recept je síce tiež na prvý pohľad výsostnou záležitosťou Veľkej noci, ale nátierky, ktorými sú vajcia plnené, si môžete urobiť kedykoľvek. Môj favorit je tá s údeným losom, ale super sú všetky. A tie farby! <3

Ako na to, sa dozviete vo nasledovnom videu. Tu ho máte aj s rozpísaným receptom.

Foto: www.deti.sk

17. 4. 2018 21:13 | Niečo o nás

Komentáre

Pridať komentár
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva
Čo prechádza cez žalúdok?
Pridaj komentár  

Podeľte sa s nami o váš názor!

Články

O mne

Blog môžeš sa vydávať

V živote sú dôležitejšie otázky ako čo budem dnes variť, to uznávam. S tými vám však asi nepomôžem. :) Zato receptov a tipov tu nájdete požehnane a každý je odskúšaný na mojej rodine alebo priateľoch. Verím, že budú fungovať aj u vás doma, či už pôjde o osvedčenú klasiku, zaslúžený dezert alebo zdravú špecialitku zo surovín, ktoré možno bežne nejedávate.

Vitajte a cíťte sa tu dobre!

podpis

Bude sa vám páčiť

 
 
 

© 2013 - 2019 mozessavydavat.sk | kontakt | mapa webu | partneri | spolupráca | rss

tvorba web stránok bohacek.sk

Jednoduché a rýchle recepty