Používaním stránok mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Šaláty

Ľahký šalát s hráškom a avokádom

Ľahký šalát s hráškom a avokádom

Posledné dni strašne fičím na avokáde. Žiaľ, som v tom sama, aspoň u nás doma. :) A tak dnes, keď som "slamená vdova", je ten ideálny čas urobiť si mega zdravú večeru v podobe tohto šalátiku. ;)

Postup prípravy

Jediná časť postupu, ktorú treba vysvetľovať, je práve hrášok. Vylúpala som ho a opekala pár minút nasucho, na teflónovej panvici, kým nezačal chytať farbu.Z ostatných surovín si pripravíme šalát, suroviny na dresing zmiešame a nasypeme opečený, tak trochu skaramelizovaný a tým pádom ešte sladší, hrášok.

Nemáte? Nič to. Alternatíva je cícer. Alebo tofu. To stačí trochu namarinovať a opiecť do chrumkava. Aj by som, ale celé balenie naraz nezjem a môj spolustravník tu dnes nie je. I keď, ani s tofu sa práve nekamaráti. Mám to ťažké. /A načať sama fľašu vína sa tiež nepatrí. :) / Pekný májový večer!

1. 5. 2015 19:05

Páči sa ti recept?

Komentáre

Pridať komentár
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva
Čo prechádza cez žalúdok?
Pridaj komentár  

Recepty z kategórie

Recepty

 

O mne

Blog môžeš sa vydávať

V živote sú dôležitejšie otázky ako čo budem dnes variť, to uznávam. S tými vám však asi nepomôžem. :) Zato receptov a tipov tu nájdete požehnane a každý je odskúšaný na mojej rodine alebo priateľoch. Verím, že budú fungovať aj u vás doma, či už pôjde o osvedčenú klasiku, zaslúžený dezert alebo zdravú špecialitku zo surovín, ktoré možno bežne nejedávate.

Vitajte a cíťte sa tu dobre!

podpis

Bude sa vám páčiť

 
 
 

© 2013 - 2019 mozessavydavat.sk | kontakt | mapa webu | partneri | spolupráca | rss

tvorba web stránok bohacek.sk

Jednoduché a rýchle recepty