Používaním stránok mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Dezerty

Jogurtovo-malinové nanuky

Jogurtovo-malinové nanuky

Práve teraz prší a je ledva dvadsať stupňov, ale ešte včera sme sa v horúčave ochladzovali domácimi nanukmi. Urobíte si ich veľmi jednoducho aj vy, stačí mať formičky, ktoré dnes vyrába viacero firiem. Tie naše sú, pozor, skrytá reklama, z Tescomy. Potom vám už len stačí nejaká tá náplň na zmrazenie.

Postup prípravy

Najľahšie je rozmixovať čerstvé ovocie, alebo dať len ovocnú šťavu, dosladiť a máte hotovú krásnu dreň. Lenže drene, to nie je nič pre nás, najradšej máme smotanové, a keď už zdravé, tak jogurtové.

Stačí vziať mrazené maliny a rozmixovať ich spolu s jogurtom, vanilkou a medom. Potom už len naliať do formičiek a o pár hodín konzumovať.

Suroviny sú písané bez množstva, lebo všetko záleží na veľkosti formičiek a chuťových preferenciách. (My sme použili asi 250 g jogurt, 4 PL malín a 1,5 PL medu.) 

A keďže už formičky máme, tešte sa na ďalšie recepty. :)

27. 7. 2015 22:01

Páči sa ti recept?

Komentáre

Pridať komentár
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva
Čo prechádza cez žalúdok?
Pridaj komentár  

Recepty z kategórie

Recepty

 

O mne

Blog môžeš sa vydávať

V živote sú dôležitejšie otázky ako čo budem dnes variť, to uznávam. S tými vám však asi nepomôžem. :) Zato receptov a tipov tu nájdete požehnane a každý je odskúšaný na mojej rodine alebo priateľoch. Verím, že budú fungovať aj u vás doma, či už pôjde o osvedčenú klasiku, zaslúžený dezert alebo zdravú špecialitku zo surovín, ktoré možno bežne nejedávate.

Vitajte a cíťte sa tu dobre!

podpis

Bude sa vám páčiť

 
 
 

© 2013 - 2019 mozessavydavat.sk | kontakt | mapa webu | partneri | spolupráca | rss

tvorba web stránok bohacek.sk

Jednoduché a rýchle recepty