Používaním stránok mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

DezertyRaňajky

Kokosovo-banánové palacinky

Kokosovo-banánové palacinky
bez mlieka

Ak z nejakého dôvodu nemôžete alebo nechcete konzumovať kravské mlieko, skúste tieto palacinky s kokosovým. V kombinácii s banánom a čokoládou je to dobrota, aj keď čo by v takejto kombinácii mohlo chutiť zle? :P Majú len jedinú chybu, musela som si ich spraviť sama. Čo už, ak chcem raňajky do postele, môžu to byť jedine panini (ale zato na tie je mužíček expert!).

Postup prípravy

Ja inak proti kravskému mlieku nemám nič a konzumujem ho denne minimálne v káve alebo kaši. Ale rada skúšam nové veci. Navyše, kokosové mlieko milujem.

Všetky prísady na cesto zmiešajte ponorným mixérom, nechajte polhodinku odstáť a na troške kokosového oleja urobte prvú skúšobnú palacinku. (Tie sú najlepšie, lebo ich hneď môžete zjesť.) Na tie ďalšie už tuk ani netreba, prípadne len kvapka. Z tohto množstva ich vyjde 5 až 7 kusov, záleží od veľkosti panvice.

Tip: Počas opekania nasypte na vrch palacinky kokos. Potom obráťte a dopečte z druhej strany tak, aby kokos neprihorel, ale bol zlatistý. Mňam!

25. 1. 2017 15:45

Páči sa ti recept?

Komentáre

Pridať komentár
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva
Čo prechádza cez žalúdok?
Pridaj komentár  

Recepty z kategórie

Recepty

 

O mne

Blog môžeš sa vydávať

V živote sú dôležitejšie otázky ako čo budem dnes variť, to uznávam. S tými vám však asi nepomôžem. :) Zato receptov a tipov tu nájdete požehnane a každý je odskúšaný na mojej rodine alebo priateľoch. Verím, že budú fungovať aj u vás doma, či už pôjde o osvedčenú klasiku, zaslúžený dezert alebo zdravú špecialitku zo surovín, ktoré možno bežne nejedávate.

Vitajte a cíťte sa tu dobre!

podpis

Bude sa vám páčiť

 
 
 

© 2013 - 2019 mozessavydavat.sk | kontakt | mapa webu | partneri | spolupráca | rss

tvorba web stránok bohacek.sk

Jednoduché a rýchle recepty