Používaním stránok mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Raňajky

Kokosová ovsená kaša cez noc

Kokosová ovsená kaša cez noc
bez cukru

Tieto kaše na studeno si robievam už roky, ešte predtým ako to bolo cool, a dokonca som netušila, že sa volajú "overnight oats" - teda ovsená kaša, ktorá sa sama urobí cez noc, kým vy sladko spíte. ;) Výrazne ušetria čas počas ranných nestíhačiek a hlavne v lete sú lepšie ako teplé kaše. Môžete do nich nahádzať hocičo a toto je moja obľúbená kombinácia. Navyše je úplne bez cukru.

Postup prípravy

Ale ak veľmi chcete, dajte si tam javorový sirup. Kokos s bielym jogurtom je dokonalá kombinácia a vylepšiť ju môže snáď len ten javoráč. Všetky suroviny zmiešajte dokopy a dajte v uzatvorenej nádobe na noc do chladničky. Ráno len vyberte, dozdobte ovocím a papajte.

Tip: Namixovať si môžete ľubovoľné kombinácie a príchute, základom je jogurt, ovsené vločky, chia semienka a mlieko na zriedenie. Experimentovať môžete s čerstvým a sušeným ovocím, orechmi, makom, orechovými maslami, atď. Obľúbené sú aj tematické "kaše" v štýle mrkvová torta, jahodový cheesecake či čokoládový brownie.

7. 8. 2017 22:13

Páči sa ti recept?

Odoberať novinky

Komentáre

Pridať komentár
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva
Čo prechádza cez žalúdok?
Pridaj komentár  

Recepty z kategórie

Recepty

 

O mne

Blog môžeš sa vydávať

V živote sú dôležitejšie otázky ako čo budem dnes variť alebo čo urobím s tonou tekvice, to uznávam. S tými vám však asi nepomôžem. :) Zato receptov a tipov tu nájdete požehnane a každý je odskúšaný na mojej rodine alebo priateľoch. Verím, že budú fungovať aj u vás doma, či už pôjde o osvedčenú klasiku, zaslúžený dezert alebo zdravú špecialitku zo surovín, ktoré možno bežne nejedávate.

Vitajte a cíťte sa tu dobre!

podpis

Odber noviniek

Bude sa vám páčiť

 
 
 

© 2013 - 2018 mozessavydavat.sk | kontakt | mapa webu | partneri | rss

tvorba web stránok bohacek.sk

Jednoduché a rýchle recepty