Používaním stránok mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Šaláty

Zelerový šalát s pomarančom

Zelerový šalát s pomarančom
bez lepku

Jedna z mála vecí, ktoré ozaj nemusím, je zeler. Teda donedávna bol. Keďže však viem, že je veľmi zdravý a navyše je to zelenina, ktorá sa dá uskladniť aj cez zimu, rozhodla som sa s touto mojou averziou zabojovať. Ako prvý som si urobila tento fresh šalátik, ktorý mi úplne zlepšil a "zjarnil" náladu. A chutil mi! Úplne vážne bol mňam, takže misia splnená, aspoň čiastočne. Najbližšie sa chystám na zelerovú polievku. :)

Postup prípravy

Zeler, mrkvu a jablko nahrubo nastrúhame, pridáme ostatné ingrediencie a aj nakrájanú polovicu pomaranča, ktorý sme olúpali. Premiešame a necháme odstáť v chladničke. Pred podávaním ozdobíme zvyšným pomarančom a semienkami, prípadne čerstvou mätou.

9. 2. 2018 22:48

Páči sa ti recept?

Komentáre

Pridať komentár
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva
Čo prechádza cez žalúdok?
Pridaj komentár  

Recepty z kategórie

Recepty

 

O mne

Blog môžeš sa vydávať

V živote sú dôležitejšie otázky ako čo budem dnes variť, to uznávam. S tými vám však asi nepomôžem. :) Zato receptov a tipov tu nájdete požehnane a každý je odskúšaný na mojej rodine alebo priateľoch. Verím, že budú fungovať aj u vás doma, či už pôjde o osvedčenú klasiku, zaslúžený dezert alebo zdravú špecialitku zo surovín, ktoré možno bežne nejedávate.

Vitajte a cíťte sa tu dobre!

podpis

Bude sa vám páčiť

 
 
 

© 2013 - 2019 mozessavydavat.sk | kontakt | mapa webu | partneri | spolupráca | rss

tvorba web stránok bohacek.sk

Jednoduché a rýchle recepty