Používaním stránok mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Dezerty

Bublanina s kokosovým mliekom

Bublanina s kokosovým mliekom
bez mlieka

Ako mi jedna z vás napísala, receptov na bublaninu nie je nikdy dosť. Veru tak, hlavne teraz - v sezóne záhradného ovocia všetkých možných druhov. Toto cestíčko uvítajú aj ľudia, ktorí nemôžu mliečne výrobky. Je totiž s kokosovým mliekom, ktoré je samo o sebe dosť mastné, takže iný tuk už netreba pridávať. A aby mlieku nebolo smutno, šupla som tam aj kokosový cukor. Preto tá zvláštna farba. ;)

Postup prípravy

V jednej mise zmiešame práškové prísady, v druhej vyšľaháme vajcia s cukrom do penista. Vmiešame kokosové mlieko a postupne zapracujeme práškové prísady - múky s práškom do pečiva. Cesto vylejeme na vymastený a múkou vysypaný malý plech. Poukladáme jahody, môžeme ich aj rukou trochu zatlačiť. A dáme piecť do vyhriatej rúry. :)

6. 6. 2019

Páči sa ti recept?

Komentáre

Pridať komentár
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva
Čo prechádza cez žalúdok?
Pridaj komentár  

Recepty z kategórie

Recepty

 

O mne

Blog môžeš sa vydávať

V živote sú dôležitejšie otázky ako čo budem dnes variť, to uznávam. S tými vám však asi nepomôžem. :) Zato receptov a tipov tu nájdete požehnane a každý je odskúšaný na mojej rodine alebo priateľoch. Verím, že budú fungovať aj u vás doma, či už pôjde o osvedčenú klasiku, zaslúžený dezert alebo zdravú špecialitku zo surovín, ktoré možno bežne nejedávate.

Vitajte a cíťte sa tu dobre!

podpis

Bude sa vám páčiť

 
 
 

© 2013 - 2019 mozessavydavat.sk | kontakt | mapa webu | partneri | spolupráca | rss

tvorba web stránok bohacek.sk

Jednoduché a rýchle recepty