Používaním stránok mozessavydavat.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

ChuťovkyRaňajky

Anglické toasty

Anglické toasty

Dnes ráno ma okrem slnečných lúčov zobudila aj vôňa z kuchyne. Miláčik sa činil a urobil vynikajúce raňajky. A ešte aké originálne! Môj názor je taký, že s láskou pripravené raňajky, len tak vo všedný deň, sú stokrát lepšie ako ruže na Valentína. A nemusia byť ani do postele. :)

Suroviny

3 ks  toastový chlieb
3 ks  vajce
3-6 ks  plátok prerastenej slaninky
3 plát.  tvrdý syr
 olej

Postup prípravy

Zo stredu toasových chlebíkov vykrojíme štvorce a odložíme si ich nabok. Na panvici opečieme plátky slaninky. Potom ich vyberieme a do panvice pridáme trošku oleja. Okraje z chlebíkov opekáme asi minútu a potom dovnútra každého opatrne šupneme jedno vajíčko. Pečieme najskôr odokryté, potom na minútku prikryjeme. Keď sú volské oká vo vnútri takmer hotové, položíme na vrch plátky slaninky. Prikryjeme plátkom syra a vyrezaným stredom toastu. Opatrne pretočíme na druhú stranu a zase chvíľu pečieme. Uvidíte sami, kedy to bude hotové. Podávame so zeleninou a do obeda nepotrebujeme jesť. :)

15. 4. 2014 10:27

Páči sa ti recept?

Komentáre

Pridať komentár
Formátovanie príspevku: hrubé  podčiarknuté  kurzíva
Čo prechádza cez žalúdok?
Pridaj komentár  

Recepty z kategórie

Recepty

 

O mne

Blog môžeš sa vydávať

V živote sú dôležitejšie otázky ako čo budem dnes variť, to uznávam. S tými vám však asi nepomôžem. :) Zato receptov a tipov tu nájdete požehnane a každý je odskúšaný na mojej rodine alebo priateľoch. Verím, že budú fungovať aj u vás doma, či už pôjde o osvedčenú klasiku, zaslúžený dezert alebo zdravú špecialitku zo surovín, ktoré možno bežne nejedávate.

Vitajte a cíťte sa tu dobre!

podpis

Bude sa vám páčiť

 
 
 

© 2013 - 2019 mozessavydavat.sk | kontakt | mapa webu | partneri | spolupráca | rss

tvorba web stránok bohacek.sk

Jednoduché a rýchle recepty